Yer Döşeme

Yer döşeme pvc zemin döşemeleri genellikle PVC döşeme, zemin döşeme, hastane yer döşeme, asbest lifleri, renklendiriciler ve çeşitli dolgu malzemelerinin karıştırılması ile üretilir. Hammaddesi PVC esaslı zemin kaplama ürünleri olduğunu söylemek mümkündür. Farklı renk ve desen seçenekleri ile oldukça yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bunun yanında kolayca uygulanabilir ve leke tutmaz. Aynı şekilde kolayca temizlenir ve sahip oldukları bu özellikleri ile çok fazla tercih edilir.

PVC zemin döşemesi üretiminde sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız, alanında uzman ve deneyimli ekibi üretim yapar. Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermez ve bunun yanında uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olur. Firmamız bünyesinde siz müşterilerimiz için her zaman estetik ve bütünlük sağlayan PVC zemin döşemeleri üretilir. Bu nedenle sizler de dilediğiniz renk ve desende aradığınız ürünlere bizimle ulaşabilirsiniz.

PVC Zemin Döşeme Çeşitleri

PVC zemin döşemeler, renk ve desenlerinin yanı sıra pek çok çeşide sahiptir. Her çeşidi kendi içerisinde farklı özelliklere sahip olmasının yanında sunduğu avantajlar da değişiklik gösterir. PVC zemin döşeme çeşitleri genel olarak aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

  • Homojen PVC zemin kaplama
  • Heterojen zemin kaplama
  • Linoleum PVC zemin kaplama
  • Mineflo zemin kaplama
  • PVC Zemin Döşemelerinde Uygun Fiyat