PVC SPOR ZEMİN KAPLAMALARI

Özellikle kapalı spor alanları için geliştirilmiştir. 1,50 mt,2,00 mt enlerinde rulolar halindedir. 3 mm ile 10 mm arasında kalınlık sağlanmıştır. Üst yüzeyleri genel olarak saf pvc katman ile güçlendirilmiş çok amaçlı ürünlerdir.

Dayanıklı, Esnek, Uv ışınlarına dayanıklı, Sudan etkilenmez, Estetik, Mat veya Parlak yüzeydir. Boyanabilir, Bakım gerektirmez, Çok uzun  ömürlü, Kaymaz, Anti bakteriyel, Anti statik, Tadilatı kolaydır.
Kapalı spor sahaları için geliştirilmiş yüksek teknoloji ürünleridir. Aşınma ve kimyasallara dayanımları sayesinde 
günümüzde en çok tercih edilen spor saha kaplama çeşididir. Dolayısı ile PVC ürünler kullanım ile ilgili ileride herhangi bir masraf çıkarmayan kullanışlı kaplamalardır. Uygulaması uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Ek yerleri özel sıcak kaynaklarla birleştirilmeli, özel tutkal ile yapışması sağlanmalıdır.

Uygulandığı Alanlar;  Voleybol , Basketbol , Badmington , Kapalı Spor Sahaları, zeminde esnek ve akustik olması istenilen tüm yüzeyler. Uluslararası rekabet gerektiren fitness , spor merkezlerine kadar her türlü alana en uygun ürünleri bünyemizde bulabilirsiniz. Ahşap veya Vinil ya da kauçuk spor zemini seçmek demek, spor performansı bakımından en üst seviyedeki zemini seçmek demektir.