PVC SPOR ZEMİN KAPLAMALARI

 Özellikle kapalı spor alanları için geliştirilmiş,1,50 mt,2,00 mt enlerinde rulolar halinde üretilmiş profor taban ile 4 mm ile 10 mm arasında kalınlık sağlanmış ve üst yüzeyleri genel olarak saf pvc katman ile güçlendirilmiş çok amaçlı ürünlerdir.

RULO SPOR PVC YER  DÖŞEMELERİ;

Dayanıklı, Esnek, Uv ışınlarına dayanıklı, Sudan etkilenmez, Estetik, Mat veya Parlak yüzey, Boyanabilir, Bakım gerektirmez, Çok uzun  ömürlü, Kaymaz, Anti bakteriyel, Anti statik, Tadilatı kolaydır
Özelliklerde olup, Kapalı spor sahaları için geliştirilmiş yüksek teknoloji ürünleridir. Kapalı alanlarda aşınma ve kimyasallara dayanımları ve ortam özelliklerine uyum sağlaması sayesinde PVC ürünler günümüzde en çok tercih edilen spor saha kaplama çeşididir. Ekonomik ve farklı spor dalları için farklı yüzey yapılarında üretilebilen bu ürünler poliüretan zemin kaplamalarının fabrika ortamında optimum değerlerde üretilmiş ve yüzeyi ekstra saf pvc ile güçlendirilmiş rulo hali gibidir. Dolayısı ile PVC ürünler kullanım ile ilgili ileride herhangi bir masraf çıkarmayan kullanışlı kaplamalardır. Uygulaması uzman bir ekip tarafından yapılmalı, ek yerleri özel sıcak kaynaklarla birleştirilmeli, zemin tesviye ve komple akrilik esaslı tutkal ile yapışması sağlanmalıdır.

Spor Pvc Yer Döşemesi aktiviteleri için tasarlanan zeminlerde ahşap, PVC, akrilik, poliüretan, kauçuk, tartan, çim halı vb. malzemeler kullanılabilir. Hangi malzemenin kullanılacağını belirleyen ilk kriter zemin üzerinde hangi spor dallarının yapılacağı, ikinci kriter ise spor sahasının konumudur (iç mekan, dış mekan).

Spor Pvc Yer Döşemesi Uygulandığı Alanlar; 

Voleybol Sahası, Basketbol Sahaları, Badmington sahaları, Çok Amaçlı Kapalı Spor Sahaları, Hentbol vs gibi kapalı saha zeminleri, Zeminde esnek ve akustik olması istenilen tüm kapalı alan yüzeyleri.

 Uluslararası rekabet gerektiren fitness merkezlerinden spor merkezlerine kadar her türlü alan için en uygun ürünleri MODA ZEMİN SİSTEMLERİ  bünyesinde bulabilirsiniz. Ahşap veya Vinil ya da kauçuk spor zemini seçmek demek, spor performansı bakımından en üst seviyedeki zemini seçmek demektir. Şoku absorbe edici özelliği, esneklik ve dayanıklılığı, performansı belirleyen faktörlerdir.