PVC MERDİVEN KAPLAMA

 

Pvc merdiven kaplamanın en belirgin özelliği çok hafif olmasıdır. m2 başına ortalama 3 kg ‘dır. Uygulama yapılabilmesi için düz, pürüzsüz, kuru ve sert bir alt zemindir. Düzgün olmayan zeminleri için düzleştirme işlemi yapabiliriz.

Tarkett pvc yer kaplamaları ile uyumlu, toplam 17 renk seçeneklerine sahiptir.

Mükemmel kontrast yakalamak için mükemmel renk alternatifleri, ekstra cila uygulamasına gerek yoktur.

Döşemede %30 zaman tasarrufu sağlayacak serbest döşenebilir ebatlar 5 renkte mevcut

Köpük tabanı sayesinde yürüme konforu sağlar aynı zamanda akustiklik özelliğinden dolayı sessiz ortamlar oluşturur.

1 mm aşınma tabakasıyla temizlik&bakım kolaylaşırken, yüksek aşınma direnci sayesinden yoğun trafik alan merdivenler de rahatlıkla kullanılmaktadır.

Basamaklarda PVC Merdiven Kaplama Nasıl Yapılır?

Piyasada çok değişik türlerde ve desenlerde PVC zemin kaplama malzemeleri mevcuttur. Fiyatlarda en büyük etken malzemenin kaç kat olduğudur. En az 2 katlı olmasın çok daha iyi sonuç verir. Normal bir konutta neredeyse evladiyeliklerdir denilebilir. PVC kaplarken zeminde kullanacağınız yapıştırıcıdan ötürü işlemi bir defa yapabileceğinizi aklınızdan çıkarmayın. Bu nedenle malzeme kalitesini yüksek tutmanız önemlidir. pvc-merdiven-dosemesi

Pvc merdiven kaplamanın en belirgin özelliği çok hafif olmasıdır. m2 başına ortalama 3 kg ‘dır. Uygulama yapılabilmesi için düz, pürüzsüz, kuru ve sert bir alt zemindir. Düzgün olmayan zeminleri için düzleştirme işlemi yapabiliriz. zengin renk ve desen seçeneğiyle ev, ofis ve trafiği yoğun olan ahşap ve taş desenler den oluşan döşemesi pratik hijyenik ve leke tutumamasın dan dolayı temizliği kolay nemli ve rutubetli ortamlar da sudan etkilenmeyen yapısıyla rahatlıkla kullanılabilen estetik bir zemin kaplama malzemesi dir. Pvc Zemin Kaplamaları montajı pratik vakit almayan gerektiğin de avrupai sistemde olduğu gibi müşterilerin kendilerinin de montaj yapabilmesine uygun bir malzemedir. Genelde trafiği yoğun alanlarda parke yada diğer zemin kaplamalarının uygun olmadığı alanlarda (Islak Zeminlerde) suyla dayanıklı yapısıyla bir adım öne çıkmaktadır. Renkleri doğal ve gerçeğe çok yakın olduğundan dolayı garanti süresinin 10 yıl gibi uzun olması tercih sebeblerinin başında gelmektedir. Diğer kaplama çeşitlerine göre PVC Merdiven Kaplamaları daha şık ve renkli ortamlar yaratabilmektedir. Temizliği Nemli bir paspasla çok rahat yapılabilmektedir. Renk açısından zengin kartelaya sahip bu ürünler daha çok tercih edilmektedir.