Heterojen Pvc Yer Döşemesi

Heterojen PVC zemin kaplama, okul, hastane, ofis gibi ticari tip mekanların zeminlerinde kullanılabilen 2mm kalınlığında bir çok katmandan oluşabilen ve rulo olarak uygulanan bir yer döşemesi türüdür. Heterojen PVC zemin kaplama rulo olarak yapıştırıcılar ile yerinde motajlanmaktadır. Heterojen pvc yer döşemeleri fiyatları için lütfen teklif alınız.

Heterojen PVC Kaplama ve Özel Vinil” aşınmaya karşı yüksek dayanımlı olduğu gibi, renk seçenekleri ve desen olarak çok farklı alternatiflerin bulunduğu güçlü bir koleksiyondur.

Heterojen vinil PVC zeminler ise, doğal ahşap, taş, tekstil ve renk tasarımlarını zeminlerinize taşır. Dijital baskı teknolojisi ile üretilen özel desenli modeller de mevcuttur. Genel amaçlı kullanılan zeminlerimiz her ihtiyacı karşılayan, yüksek teknolojiye sahip, heterojen kompakt vinil çözümüdür. Doğa dostu zeminlerimiz % 50’ye kadar geri dönüştürülmüş içerik içeren ve% 100 ftalat içermeyen en son teknoloji ile üretilmiştir.

Heterojen PVC yer döşemesi genel özelliklerine kısaca değinmek gerekirse su ve yağ emme özelliklerinin oldukça düşüktür. Bu nedenle kolay temizlenir. Yalıtım malzemesi olarak düşünüldüğünde elektriği iletmez. Ses yalıtımında da yardımcı olur. Bileşenleri nedeniyle yanmaya belli derecede dayanıklıdır. Heterojen PVC yer kaplamaları için aşınma dayanımı yüksektir.

Heterojen PVC Kaplama Özellikleri Nelerdir?

  • Esnek, su geçirmez, yağ tutmaz, basınca dayanıklı ve ses yalıtım özelliklidir.
  • Heterojen kaplamada desen özellikleri oldukça gelişmiştir, çeşitli görünümler mevcuttur.
  • Aşınmaya dayanıklı üst katman dolayısı ile mukavemetlidir.
  • PVC rulo kalınlığı 2 mm olabilmektedir.
  • PVC rulo malzemeler 2m, 3m ve 4 m eninde üretilmektedir.
  • Heterojen PVC kaplama m2 fiyatları oldukça ekonomiktir.

Heterojen PVC Zemin Kaplama Fiyatları

Ekonomik bir zemin kaplama türü olan Heterojen PVC zeminler m2 üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Uygulama dahil veya malzeme fiyatlarımız metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Heterojen PVC zemin kaplama fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

UYGULAMA ALANLARI : Yoğun trafik alanlar için,hastanelerde ameliyathane röntgen odaları koridorlar yoğun bakım vs, okullar , ofis , fabrikalar , kamu binaları,oteller , resturant , kreş ,ev ,merdiven,yemekhane,ana okululaları,vs tüm iç mekanların zeminlerine döşenen bir üründür. hastaneler, sağlık ocakları, dispanserler, laboratuarlar, eczaneler, okullar, anaokulları, yatakhaneler , kreşler, ofisler ve kamu binaları mağazalar ,süper marketler, oteller, kapalı spor salonları ,Sinema, Tiyatro Salonları,Konferans, Konser, Kongre, Salonları -Ticaret Merkezler – Fabrikaların Yönetim Ofisleri – Havaalanları -Ticari alanlara-Fuarcılık Sektörü-Ofis Mekanları-Oteller ve Yönetim Ofisleri -Banka Yönetim Binaları ve Şubeleri- Devlet Daireleri gibi mekânlarda tercih edilir.

Heterojen zemin kaplama uygulamasi

Heterojen zemin kaplama