Turkuaz Pvc Zemin

Pvc zemin kaplamaları günümüzde bir çok alanda yerini aldı. Hastaneler, ofisler, spor salonları, okul gerek ticari alanlarda gerekse konutlarda en çok rağbet edilen malzemelerin başını çekiyor. Pvc zemin kaplamaları antibakteriyel olduğu için özellikle hastane yer döşemesi olarak kullanılan tek ürün diyebiliriz. Peki bu antibakteriyel yer döşemeleri fiyatları nedir metre kare fiyatları ne kadar diye soracak olursanız hemen açıklayalım.

PVC ZEMİN KAPLAMALARI FİYATLARI HAKKINDA

Antibakteriyel yer döşeme malzemeleri farklı özelliklere sahiptir. Heterojen, Homojen, Antistatik, Akustik ve Spor modelleri bulunmaktadır. Hangi amaçla yeri kaplayacaksanız ona göre malzeme seçimi yapılır. Her modelin fiyatı farklı olduğu gibi yapılacak alanların metrajı ve içilik fiyat farklılığı çıkarabiliyor.Pvc zemin kaplama için firmamızı arayabilir ücretsiz keşif hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

HETEROJEN PVC ZEMİN KAPLAMALARI

Heterojen zemin kaplama 2mm kalınlığında üst aşınma  0,70 mikron film tabakasına sahiptir. Pvc zemin kaplamaları arasında en ucuz yer döşeme malzemesidir. Firmamızda heterojen pvc kaplama markalarının tümü bulunmaktadır. Tarkett, Gerflor, Forbo, Lino Fatra, Beefloor, Serfloor gibi markaların bayiliğini yapmaktayız. Bayındırlık Poz No: Y.25.116/A5 Heterojen (Grup T)

HOMOJEN PVC ZEMİN KAPLAMALARI

Homojen zemin kaplama 2mm kalınlığında tek tabakadan oluşan saf pvc özelliğine sahiptir. Hastanelerin, anaokulu ve kreşlerin en çok tercih ettiği %100 antibakteriyel yer kaplama malzemesidir. Homojen pvc kaplamaları iki gruba ayrılır. ( Grup T )  ve ( Grup P ) olarak iki modeli bulunmaktadır. Bayındırlık Poz No: Y.25.116/A10 Homojen (Grup T)

AKUSTİK PVC ZEMİN KAPLAMALARI

Antistatik pvc zemin kaplama  3mm ve 3,50mm  kalınlığında yumuşak yer kaplama malzemesidir. Anaokulları, kreşlerde, toplantı salonları, kütüphanelerde ve çocuk youn alanlarında kullanılır. Bayındırlık Poz No: Y.25.116/A9 Akustik Pvc Yer Kaplaması

SPOR SALONU PVC ZEMİN KAPLAMALARI

Spor salonu pvc zemin kaplama  2mm, 4mm, 5mm, 6mm ve 8mm kalınlığında fitness ve basketbol kapalı spor salonu malzemesidir. Çalıştığımız spor pvc markaları, Tarkett, Gerflor, Forbo.  Bayındırlık Poz No: Y.25.116/S11 Kapalı spor salonu zemin kaplaması