Mineflo yer döşemesi Nedir?

Konutlarda, ofis benzeri çalışma mekanlarında güvenle kullanılabilecek bir zemin kaplama çeşididir. Kaliteli PVC’den üretilen Mineflo yer kaplaması; yeni binalarda veya yıpranmış her türlü zeminde, zemin uygun hale getirildikten sonra rahatlıkla kullanılabilir. Fiyatlarımız 80- 100-110-120tl den başlayan fiyatlardan oluşmaktadır. Birbirinden şık desen tasarımları ve renk çeşitliliği ile kullanıldığı alanlara estetik bir görünüm ve şıklık katar. Ürün, dayanıklı yapısıyla kolay yıpranmaz, yanmaz, yırtılmaz. Kullanımı hijyeniktir, bakteri ve toz barındırmaz. Temizliği son derece kolaydır, leke tutmaz. Su ve neme dayanıklı bir ürün olduğu için koku yapmaz, rutubetli ortamlardan etkilenmez. Mineflo yer döşemesi ile yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan düz, pürüzsüz zeminleri elde etmek çok kolay ve pratiktir.

Mineflo bir çok zemin kaplama malzemelerine göre hem dayanıklı hem  de fiyat bakımından uygun bir malzemedir. Bu yüzden bir çok kişi tarafından tercih sebebi olmuştur. Anasayfamız da farklı modelleri ile zemine estetik görünüm vermekte olan mineflo sudan ve nemden etkilenmemektedir. Fakat işçilik ve uygulama çok önemlidir. Özen gösterilmeden uygulanan işçilik sonrasında mineflo hem deforme olur hem de koku yapar.

Mineflo zemin kaplama konusunda firmamız sizlere hizmetin en iyisini vermektedir. İster firmamıza uğrayabilirsiniz isterseniz telefondan sorularınızı yönelterek bilgi alabilirsiniz. Bir çok firmaya nazaran mineflo fiyatları firmamızda daha uygundur.
Mineflonun doğal ahşap parke ve taş deseni modelleriyle bulunduğunuz ortamın güzelliğini uzun yıllarca yaşayabilirsiniz.

Mineflo Çeşitleri Nelerdir ?

Yeni yapılan ya da renovasyon ihtiyacı duyulan yapılar için birçok farklı renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Orijinaline yakın meşe, kayın, ladin, maun, akçaağaç ahşap görünümlü Mineflo yer döşemesi modelleri, parke kullanımının uygun olmadığı ıslak zeminler için de taş, fayans görünümlü seçenekler sunmaktadır. Doğal görünümlü malzeme, suya dayanıklılığıyla mutfak, banyo gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Mineflo yer döşemeleri, farklı milimetrik yapıları ile de çeşitlilik göstermektedir. Döşenecek alanın özelliklerine göre tercih edilebilecek modeller; zemine sağlam tutunmaları, darbeleri emici yapıları ve şık tasarımlarıyla dikkat çekmektedir.

Niçin Mineflo Yer Döşemesi Tercih Edilmelidir?

Evlerin değişik bölümlerinde ya da çalışma alanlarında sürekli bir trafiğe maruz kalan zemin kaplamaları, estetik görünümlerinin yanı sıra dayanıklılık özelliğine de sahip olmalıdır. Mineflo yer döşemeleri; kaliteli malzemeleri ile iz bırakmadan, çizilmeden, yıpranmadan uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Temizliği kolaydır, anti bakteriyel özelliği ile sağlıklı bir kullanım sunar. Uzun süreli kullanımlarda bile doğala yakın, canlı renklerini kaybetmez; uygulandığı mekanlara estetik bir görünüm kazandırmaya devam eder. Hafiftir, zemine ağırlık bindirmez. Isı yalıtımı, ses izolasyonu sayesinde konforlu bir kullanım olanağı verir. Döşemesi kolaylıkla ve hızla yapılabilir. Doğa dostu Mineflo yer döşemesi fiyatları ile de kullanıcı dostu bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Her bütçeye uygun, ucuz fiyat avantajlarıyla yaşanılan her yerde temiz, sağlıklı ve şık bir görünüm yaratmak kolaylıkla mümkün olmaktadır.