Merdiven kaplama fiyatları malzeme olarak kullanılabilecek bir çok malzemeden piyasada bulunmaktadır önemli olan doğru malzemeyi seçmektir. Doğru zemin seçeneğinizi yapmak sizi hem beklentinize kavuşturur hem de maliyet açısından sizi zarara sokmaz. Gelin size en doğru merdiven döşemesi için dikkat edilmesi gereken özellikleri hakkında bilgi verelim.

Merdiven Kaplama Hakkında

Merdiven kaplama çeşitleri arasında size ucuz fiyatlı ve kaliteli olan yer döşeme malzemesi olarak pvc zemin kaplama malzemesini tavsiye ediyoruz. Kaymayı önleyici özelliğiyle anaokulu ve kreş gibi alanlarda çocukların düşmelerindeki yaralanmaları en aza indirir. Hijyen açısından antibakteriyel olduğu için hastanelerde kullandığımız tek yer döşeme ürünüdür.

Kaymaz merdiven kaplama olarak en iyi ürün ve kaliteli yer döşeme malzemesidir. Buna ilave olarak basamakların ön kısmına tırtıklı plastik veya metal profil taktığımız için kayma riski tamamen ortadan kalkmış oluyor.

Pvc merdiven kaplama fiyatları diğer zemin kaplama türlerine göre daha uygundur. Fiyat hesaplaması yapılacak basamakların ve sahanlıkların ölçü alımından sonra metre kare olarak değil de toplam fiyat hesaplaması yapılır. Çünkü merdiven döşeme uygulaması zor bir işlem ve sarfiyatı düz zeminlere göre daha çok olduğu için maliyetler hesaplanır ve toplam fiyat verilir.