Kauçuk Zemin Üreticileri Olarak

Kauçuk zemin kaplama estetik görünümü ile birlikte bir çok özelliği ile dikkat çekmektedir.
Karo kauçuk zemin kaplama esnek, koruyucu ve darbe emicidir.
Karo kauçuk zemin kaplama ayrıca tüm açık ve kapalı spor zeminlerinde ve sosyal kullanıma açık toplumsal alanlarda düşme, yaralanma ve darbelere karşı bizleri korumaktadır.
Fitness, vücut geliştirme ve spor salonları için özel üretilmiş karo kauçuk ile dambıllar ve ağırlıkların yere bırakılması sonucu çıkan sesin yalıtımı sağlanmıştır.
Ayrıca bu özel ürünümüz ile temizlik personelinin gün içinde sürekli olarak sürtünme ve kullanımdan dolayı kopan sbr granül parçalarını temizliğini ortadan kaldırmış bulunmaktayız. Görsellerimiz sayfamızda mevcuttur.
Karo kauçuk zemin kaplama de-monte olabilme özelliği sayesinde çok kolay bir şekilde tamiri ve bakımı yapılabilmektedir.
Kauçuk zemin kaplama yürüyüş ve koşu alanlarında darbe emici özelliği ile diz ve eklem bölgelerinde oluşan eklem rahatsızlıklarını da engellemiş olmaktadır.
Kauçuk müşterilerinin taleplerine göre ürün yelpazesine her zaman yeni ürünler eklemeyi misyon edinmiş ve her zaman kendisini ekibimiz ile geliştirmektedir.

EPDM Dökme Kauçuk

EPDM dökme kauçuk ham maddesindeki orijinal 18 renk seçeneği, özgün tasarımı ve estetik görünümü ile öne çıkmaktadır.

SBR Dökme kauçuk

SBR dökme kauçuk yürüyüş yolları, çok amaçlı spor alanları, çocuk oyun parkları gibi kapalı veya açık alanlarda gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır.

Kauçuk Zemin Kaplama İmalatı Nasıl Yapılır ?

Kauçuk Zemin Kaplama Üretimi ,Araç tekerleğinin granül haline dönüştürülüp demir oksit boya ile pigmentlenip belirli oranlarda bağlayıcı eklenmesi ile hamur halini alır,

Oluşturulan kauçuk hamuru belirli ısılarda 1,5 Cm ile 5 Cm arası kalınlıklarında farklı şekillerde preslenerek kauçuk zemin kaplama malzemesi üretimi yapılır.

Kauçuk Zemin Kaplama malzemelerimiz %100 geri dönüşümden elde edildiği için çevre dostudur. Görsel olarak şık ve temiz bir görüntüye sahiptir.

Kauçuk Zemin Kaplama Çeşitleri ve Uygulamaları,

40X40 ve 50X50 Karo Kauçuk Zemin Kaplama ,

50X50 ve 100X100 Blok Kauçuk Zemin Kaplama ,

Kilit Kauçuk Zemin Kaplama,

Altıgen kauçuk Zemin Kaplama,

Puzzle Kauçuk Zemin Kaplama,

Rulo Kauçuk Zemin Kaplama,

Tartan Zemin (Dökme Kauçuk) Kaplama,

Kalınlık ve Ölçüler

En X Boy Kalınlık Renkler


40X40 cm 20 mm Bordo


25 mm Yeşil


50X50 cm 30mm Siyah


40 mm Mavi