Karo Halı Fiyatı

Karo halı fiyatı, 8 £uro dan başlayan fiyatlarla mekana göre değişiklik sağlamaktadır. Plank halılar, sıklıkla ticari mekânlarda tercih edilen fonksiyonel ve estetik zemin döşeme ürünleridir. Modüler bir sisteme sahip bu halıların uygulama metodu yeniden kullanıma izin verir. Yüksek kalite karo halılar dayanıklılık, çeşitlilik ve sürdürülebilirlik kavramları ışığında sağlık ve konfora öncelik veren tasarımlar sunar.

Modüler karo ve plank halılar zengin renk, desen, doku yelpazesi ve farklı ebat seçenekleri ile zamansız ve projeye özel tasarımlar yaratılmasına imkân ürün gamında bulunan karo halı koleksiyonlarının yanı sıra bünyesindeki LVT, yükseltilmiş döşeme vb. diğer ürünlerle beraber kullanılabilmesi de tasarımlar için sınırsız seçenek oluşturur.

Yüzey korumaları ve üretim teknolojileri sayesinde temizlik ve bakım kolaylığı sunan karo halılar, akustik taban seçenekleriyle de daha yüksek ses izolasyonu sağlar. Genel olarak 50 cm x 50 cm ve 25 cm x 100 cm ebatlarında üretilen karo halıların uygulama yöntemi, kolaylıkla kaldırılıp farklı mekânlarda yeniden kullanılabilmesine imkân verir. Problemli parçaların değişimi kolaylıkla yapılır ve böylece zamandan ve bütçeden tasarruf sağlanır.

Modüler Karo ve Plank Halılar sıklıkla ofisler, otel, restoran, eğitim alanları, havalimanları, konferans ve sinema salonları gibi çeşitli kurumsal ve ticari işlevlerdeki mekânlarda tercih edilir.