Beefloor Neo Saga

Beefloor Pvc zemin kaplama çeşitlerinden bir tanesi olan fakat farklı bir marka adı altında anılan bir ürün çeşididir. Bu ürünü tanımadan sizlere PVC zemin kaplamanın nasıl bir ürün çeşidi olduğundan ve nasıl bir aile yapısı olduğundan bahsetmek gerekir. Bu sayede bu ürünleri daha iyi anlayıp kavrayabilirsiniz. Ham maddesi organik olmayan ve ultra dayanıklılığa sahip yer döşeme sistemlerinin genel yapısıdır. Bu sayede bu ürün bandında insanlık tarihinde kullanım alanlarına göre bu malzemenin farklı türleri ortaya çıkmıştır. Beefloor PVC zemin kaplama ürünü ise bu ürün grubundan olup yer döşeme sistemlerindendir fakat marka olarak değişiklik göstermektedir. Beefloor markası altında PVC yapısı Heterojen PVC zemin kaplamasıyla benzerlik göstermektedir.

Heterojen PVC Zemin Kaplama

Bu malzeme de ürün çok katmanlı bir yapıdadır. Katmanlarından en üst kısmı saf PVC den oluşmaktadır. Aşınma tabakası 0.15 mm den başlayarak 0.80 mm’ye kadar devam etmektedir. Kalınlığına göre kullanım alanını kişisel mi ticari mi olarak belirlemek kolay olmaktadır. Bu kaplama türünde desen çeşitliliği ve tasarımsal alanda kişilere seçenek çokluğu sunmaktadır. Heterojen PVC zemin kaplama çeşidi PVC ve doğal malzemelerin karışımından oluşmaktadır. Kendi aralarında göstermiş oldukları benzerlik nedeniyle bu ürün çeşidine değinelim.

Beefloor PVC Zemin Kaplama Nedir?

Pvc Yer ürünlerinin homojen ve heterojen olan iki çeşidinden heterojen  sınıfına dahil olan bir üründür. Bu sebeple heterojen sınıfı ürünlerde olan özelliklere sahiptir. Nedir bu özellikler? Şu şekilde renk ve desen skalası çok geniş olup farklı tasarımsal kombinasyonlar yapmaya elverişlidir. Ayrıca kullanışlı olması ile yoğun trafik yaşanan alanlarda zemin kaplaması olarak kullanılabilir. Temizlenmesi kolay ve anti-bakteriyel bir özelliği ile kullanıcılarına büyük kolaylık sunmaktadır.