Pvc Spor Zemin Kaplama Sistemleri

Fitness Spor Salonu Yer Döşemeleri  kapalı spor salonları, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, hentbol sahası ve futsal sahası gibi alanların zeminlerinde kullanılabilen farklı kalınlıklarda olabilen, çok veya tek katmanlı olarak uygulanabilen özel bir yer döşemesi türüdür. Düz renkli ve ahşap desenli modelleri mevcuttur. Bu zemin türü spor alanlarında kullanılabilmesi için ekstra esnek ve kaymaz olacak şekilde tasarlanmıştır. PVC Spor zemin kaplama yapıştırıcılar ile yerinde motajlanmaktadır.

PVC Spor Salonu Zemini Genel Bilgi

PVC zemin nedir? PVC zemin kaplamalar genel olarak, polivinil klorür, mineral agregalar, renklendiriciler, pigmentler, plastikleştiriciler, stabilizatörler ve diğer bazı katkı maddelerinin birleşiminden meydana gelir.

PVC Spor zemin döşemesi genel özelliklerine değinmek gerekirse özellikle spor alanları için esnek ve kaymaz olarak üretilmektedirler. Bir sahada birden çok renk kullanılabilir. Renk skalamız oldukça geniştir. Su ve yağ emme özellikleri oldukça düşüktür. Bu nedenle kolay ve hızlı temizlenir kir tutmaz. Elektriği iletmez. Bileşenleri nedeniyle yanmaya belli derecede dayanıklıdır. PVC Spor yer kaplamaları için aşınma dayanımı yüksektir.

PVC Spor Zemin Kaplama Özellikleri Nelerdir?

  • Sunduğu ekstra esneklik özelliği spor alanları için önemlidir.
  • Su geçirmez, yağ tutmaz, basınca dayanıklıdır. Kolayca temizlenebilir.
  • Aşınmaya dayanıklı üst katman dolayısı ile mukavemetlidir.
  • Çok katmalı olarak uygulanır.
  • PVC rulo malzemeler 2m, 3m ve 4 m eninde üretilmektedir

Spor Salonu Zemin Kaplama Fiyatları

Ekonomik bir zemin kaplama türü olan PVC Spor zeminler m2 üzerinden fiyatlandırılmaktadır. Uygulama dahil veya malzeme fiyatlarımız metrekare üzerinden hesaplanmaktadır. Fitness Spor Salonu Yer Döşemeleri fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teklif formunu doldurarak fiyat talebinde bulunabilirsiniz. İsterseniz uzman ekiplerimiz yerinde inceleme yaparak sizleri daha geniş bilgi sahibi yapabilir.

 

PVC Spor Zemin Kaplama Temizlik ve Parlatma

Yer döşemesi temizleneceği zaman kuru veya ıslak şekilde paspaslanabilir. İstenilen şekilde yıkanabilir ve vakumlama ile temizlemek de mümkündür. Yer kaplama malzemesine uygun cilalar ile parlatma işlemi yapılabilir. Zemindeki lekeleri çıkartmak için hafif fırçalamak sureti ile nötral deterjan kullanılır.