Dmdfloor Pvc Zemin Kaplama

Dmdfloor pvc zemin kaplama alanında öncü üretici firma: Ticari Mekan PVC ZEMİN KAPLAMALARI Evsel PVC Zemin kaplama, Yer kaplama, PVC Kaplama. PVC Homojen kaplama, sıcak temaslı ve ayak sesi emiciliği yönünden tercih edilen, elastik ve aşınmaya dayanıklı bir kaplama malzemesidir. Konut, büro, hastane, dershane vb. yerlerde güvenle kullanılabilir. Esası bezir yağı ve mantar tozu ile sıvanmış kendir dokumasından yapılan bir döşeme kaplamasıdır. Bağlayıcı keten yağından elde edilen bir reçineden oluşan bu kaplamalarda, dolgu maddesi çok ince mantar olup, renk maddeleri katılarak istenen renkte bir hamur elde edilir. Bu hamur jüt, kanaviçe üzerine dökülerek serilir ve polimerize olması sağlanır. Homojen daha kalın olması gereken durumlarda dolgusu bol bir altlık üzerine aşınma (görünen) tabakası getirilerek üretim yapılır

PVC HOMOJEN ZEMİN TEMİZLİK VE BAKIM

Vakumlama, ıslak ve kuru paspaslama yapılabilir. Üreticinin tavsiye ettiği cilalar kullanılabilir. Temizlik esnasında aşırı su kullanımından kaçınılmalıdır.

Homojen Pvc Yer Döşemesi

Homojen zemin kaplaması demek malzemenin her yerinde aynı özelliği bulundurması demektir. 2mm kalınlıktadır ve diğer pvc yer kaplamalarına göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kompakt homojen vinil zemin kaplamaları, çok yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için ultra dayanıklı çözümlerdir. Özellikle sağlık ve eğitim alanındaki uygulamalar için dayanıklılığı ve temizlik kolaylığı açısından tavsiye edilmektedir.

Bu malzemelerin bir özelliği de yoğun trafiğe maruz kalan alanlarda kullanılabilmesidir.

Homojen pvc yer kaplaması

Homojen Pvc Yer Döşemesi Kullanım alanları

Okullar, hastaneler, ofisler, çeşitli ticari mekanlar, laboratuvarlar, klinikler, bakım evleri ve huzur evleridir. Hijyen ve kolay temizlenebilmesi sebebiyle PVC zeminlerimiz tercih edilmektedir. Daha uzun ömürlü malzeme olma özelliğide bulunmaktadır.