Beeflor – Net Zemin Kaplama

Beefloor – Net zemin kaplamaları pvc zemin kaplama malzemeleri kendi aralarında sınıflara ayrılır. Ürünlerimizden, NEO, SAGA, MODERNO, NEO UNACO, NEO EFES malzemelerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. İhtiyaca ve sektöre göre malzeme seçimi yapılır. Çift kompanat yapıştırıcı kullanmaktayız. Aşağıda pvc zemin döşemelerinin özellikleri ve hakkında detaylar verilmiştir. Pvc yer döşeme modelleri ve özellikleri şöyledir.

Heterojen pvc zemin kaplama, standart olarak 2mm kalınlığında iki katmandan oluşan ve 0,35 mikron ile 0,80 mikron arasında film tabakasına sahiptir. Tavsiye edilen film tabakası en 0,70 mikron olmasıdır.
Homojen pvc zemin kaplama, toplam kalınlığı 2 mm ve tek katmandan oluşur. Antibakteriyel zemin kaplama özelliğine sahiptir ve en çok kullanılan yer döşeme malzemesidir.

Spor pvc zemin kaplama, fitness spor salonları ve kapalı spor salonları basketbol, hentbol, voleybol vb. sağlıklı yaşam merkezleri gibi aktivite alanlarında kullanılır. 2 mm kalınlık ile 10 mm arasında kalınlıklara sahiptir. Yumuşak ve darbe emici özelliği vardır.
Antistatik pvc zemin kaplama, statik elektriğin olduğu alanlarda elektrik akımını toprağa iletilmesi için kullanılır. Sistem odaları, bilgisayar sınıfları ve ameliyathane gibi hassas ortamlarda bakır baralar ile ortamdaki elektriği toprağa iletmek için kullanılır.
Akustik pvc zemin kaplama, 3 ve 3,5 mm kalınlıklarda yumuşak ve ses azaltma özelliğine sahiptir.

PVC Zemin Kaplama Neden Tercih Etmeliyiz?

PVC zemin kaplama olarak bilinen, bir diğer adıyla vinil yer döşemesi; poli vinil klorür içeriğine sahip olan zemin kaplama türüdür. PVC Zemin döşemeleri bir çok desen ve renkte üretimi yapılmaktadır.

PVC Zemin döşemeleri içeriklerine bağlı olarak;

 • Heterojen PVC Zemin Kaplamaları
 • Homojen PVC Zemin Kaplamaları
 • Kondaktif PVC Zemin Kaplamaları
 • Örgü PVC Zemin Kaplamaları
 • Akustik Heterojen PVC Zemin Kaplamaları
 • Kompakt Heterojen PVC Zemin Kaplamaları
 • Kaymaz Heterojen PVC Zemin Kaplamaları
  Çok Katmanlı Homojen PVC Zemin Kaplamaları
  çeşitleri bulunmaktadır… PVC yer döşemeleri, suya karşı dayanıklı ve uzun süreli dayanıklı olmalarıyla bilinir.