anaokulu zemin kaplaması

ANTİBAKTERİYEL YER DÖŞEMELERİ

 

Antibakteriyel Yer Döşemeleri  önemli olan ayrıntı sadece görüntü değildir elbette. Hayatımızın her alanına yerleşmiş olan yer döşemeleri aynı zamanda temizlik açısından da öne çıkmaktadır.

 

Antibakteriyel yer döşemeleri  de bu bağlamda üretilmiş en güzel yer döşeme şeklidir. Bir vinil uygulama olan döşeme yapısı ve özellikleri gereği her alanda kullanılmaya uygundur. Kaydırmaz, toz tutmaz ve hijyenik gibi önemli özellikleri ile en çok hastaneler ve okullarda kullanılmaktadır.

Çocukların koşup oynadığı okul koridorları ve spor salonları için anti bakteriyel olma özelliği oldukça önemlidir. Çünkü bakteri üretmez yapısı ile sağlıkla kalınabilirken aynı zamanda da güvenle kaymadan oyunlar oynanabilir. Esnek ve yumuşak oluşu ile yıpranmaları en aza indirilen antibakteriyel yer döşemeleri ile aşınmadan uzun zaman güvenle kullanabilirsiniz. Avantajlarla dolu yer döşemesi her mekana uygunluk göstererek ortamın havası değiştirilmekte ve kasvetli havasından daha ferah mekanlara geçişi sağlanmaktadır.

Linolyum kaplama türü ile de desteklenen antibakteriyel yer döşemesi, kolay uygulanması yanında temizliği de pratiktir. Aynı zamanda ekonomik olan çeşitleri ile tercih edilme oranını arttırmaktadır. Çevre dostu tasarımlar ile yeniden işlenebilir malzemeler olması da tercih edilme noktasında birer sebeptir. Mağaza ve süper marketlerde de kullanıma sunulmuştur. Ayrıca memnunluk ölçüsü oranında her alana yayılma imkanı yakalamıştır. Çevreden gelebilecek herhangi bir darbeye karşı direnç gösteren ürünler son derece kullanışlıdır.