ZEMİNLER

 

SERAMİK-FAYANS-GRANİT Konu zemin ve kaplama olduğunda, maruz kaldığı trafik miktarı ve çevresinde yaşananlara bağlı olarak her odanın gereksinimleri farklıdır.

Zeminler, kapladıkları yüzey alanı ve dolayısıyla görsel etkisi ile iç ve dış mekân tasarımının estetiğinde çok önemli bir role sahiptir. Mekân algısı yaratmak için ışıkla oynayın ve daha açık tonlar kullanın. Odanız genişse ve yeterince doğal ışığınız varsa bunu daha koyu tonlarla eşleyerek mekânı şıklıkla doldurun.

Moda Zemin Sistemlerinin geniş iş görüşü ve ürün boyutları sayesinde sundukları bütünlük, mekânı görsel açıdan büyütmeye yardımcı olur. Odanın kişiliği, zeminine yansır.

 

BANYO TASARIMLARI

Banyonuz için Tasarım ve Tarz

Gizlilik, eviniz için esas unsurdur ve tabii ki banyonuz da buna istisna değildir. Çalışacağınız ister küçük, ister büyük bir oda olsun, ailenizin rahat hissedebileceği samimi bir ortam yaratmak isteyeceksiniz.
MODA ZEMİN SİSTEMLERİ geniş yelpazede tarzlar sunmaktadır, böylece sevdiğiniz renk ve dokuları seçebilir, aynı zamanda kalite, dayanıklılık ve hijyen için tüm gereksinimlerinizi karşılayan malzemeler ile huzurlu bir şekilde banyonuzun keyfini çıkarabilirsiniz: az sayıda derz, bakteri karşıtı koruma ve düşük gözenek. Klasik veya modern tarz… hangisini tercih edersiniz?

MUTFAK TASARIMLARI

Mutfak, evimizin, gittikçe daha çok zaman, geçirdiğimiz merkezidir. Dekorasyon, tasarım ve konfor, bu mekânın temel ögeleri haline geldi. Bu yüzden tasarım önem gösterilmesi gereken bir konudur.

SERAMİK-FAYANS-GRANİT Yenileme sürecinde aklınızda bulundurmanız gereken malzemeler ve fikirler için sonsuz sayıda seçenek vardır, biz de  bu seçimi sizin için kolaylaştırmayı görev edindik. Bu yüzden de entegre çözümler sunuyoruz: yardımımızla, mutfağınız muhteşem görünmekle beraber, bakım ve dayanıklılık için en zorlu gereksinimlerinizi de karşılayacak.

SERAMİK-FAYANS-GRANİT USTALIĞI

Islak zemin uygulamaları profesyonel ve sertifikalı ekibimizce yapılmaktadır. Islak zemin fayans, seramik uygulamaları ,zemin ve yüzeye yapılacak uygulamalar ince işçilik gerektirir. Uygulama yapılmadan önce zemin yüzeyine en uygun malzeme seçilmeli. Ölçüm doğru yapılarak malzeme kayıpları en aza indirilmeli.
Uygulama sırasında uygulanacak yapıştırma işlemi için malzemenin türüne en uygun yapıştırıcı seçilmeli. Tüm ustalarımız işinde en iyisi olmakla  siz değerli müşterilerimize birinci sınıf işçilik sunmaktadır.

Sizde Fayans Seramik Uygulaması Yaptırmak veya Mevcut yerinizin Tamir Tadilat işlerini yaptırmak istiyorsanız lütfen bizi arayınız.