GRANİT ZEMİN KAPLAMA

Yer döşemesi yaptırmak ya da zemini yenilemeye karar verdiğinizde uzun vadeli kullanım için estetik bir görünüm ve bakım kolaylığı açısından malzemeleri iyi araştırmalısınız. Piyasadaki mevcut seçenekler arasında en çok arzu edilen malzemelerden biri doğal materyallerdir. Bu açıdan granit, hem ev sahipleri hem de iç mimarların favorilerinden biridir. Granit zemin, sadece konutun satış değerini arttırmakla kalmaz; aynı zamanda diğer döşeme seçeneklerine kıyasla daha uzun kullanım ömrü sunar. Yıpranma veya lekelenme söz konusu olduğunda güvenle kullanılabilir. Ek olarak su ile güneşe maruz kaldığında yüzeyde lekeler oluşmaz ve rengi solmayacaktır. Sızdırmaz yüzeyi parlak yapısıyla birleşerek muhteşem görünmesini sağlar. Ayrıca üzerinde biriken evcil hayvan tüyleri ve diğer olası alerjen şeyler kolayca temizlenebileceği için bakımı kolaydır.

Granit yer döşemeleri ısı direncine sahiptir. Bu sebeple, yüksek ısıya sahip olan zeminler için en ideal yer döşemesi çeşitleri arasında granit yer döşemeleri yer almaktadır. Taş malzemelerin çok yönlü yapıya sahip olmaları ise farklı renk, ebat ve formlarda kullanım imkanını ve özgürlüğünü sizlere sunar.

Granit Mermer Fiyatı

Granit Mermer fiyatı, uygulanacak granit çeşidine bağlı olarak değişmektedir. Mekanın büyüklüğü de Zemin kaplama fiyatları na büyük ölçüde etki eder. Zemin kaplama malzeme fiyatları ve granit döşeme renkleri de fiyatlara etki edebilir. En sağlıklı Granit döşeme fiyat  bilgisi için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.